Online & Birebir Seans Randevusu

En Hızlı Yoldan Hayatını Değiştir!

  • Size yardımcı olabileceğim bir probleme ilişkin seans almak isterseniz en aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.

Seans talep formunu doldurduktan sonra 24 saat içinde asistanım size ulaşacak ve ilk seans için gün ve saat belirlemesi yaparak randevu oluşturacaksınız. Online seansların nasıl gerçekleştiğini de kolay bir şekilde size açıklayacaktır.

Hayatınızı değiştirmeye yönelik güçlü bir yöntem olan mental masking, diğer yaklaşımlardan farklıdır. Haftalarca veya aylarca problemleriniz hakkında uzun uzun konuşmanız gerekmez. İndüksiyonları ile konuya erişilir ve çoğu zaman sadece bir seans neticesinde aklınızda yer alan, hayatınızı zindan eden o problem ortadan kaldırılarak kalıcı ve hızlı bir değişim gerçekleştirilir.

  • MM’de kısa ve çözüm odaklı bir yaklaşım esastır.

Seanslarda analiz veya keşif yerine problem çözme ve geleceğinize odaklanacağımız anlamına gelir. Seanslar genellikle birebir gerçekleştiği gibi online olarak Zoom, Messenger veya Skype gibi uygulamalar aracılığı ile de gerçekleştirilir ve 2-3 seans sürmektedir.

Diğer tekniklerle birlikte kullanılır. Beklentiniz benimle olan ilk seanstan faydalanmak olmalıdır. Bu nedenle iletişimimiz açık olmalıdır. Beklentilerinizi net bir şekilde sunmanız hem sizin için hem de benim için gerekliliktir. Bu seanslar tedavi niteliği taşımamaktadır.

Mental Masking® seans ücreti 800 TL’dir. Randevu talep ederek probleminiz için ne kadar seansa ihtiyacınız olabileceği hakkında 24 saat içinde bilgilendirme yapılmaktadır ve anında randevunuz oluşturulmaktadır. Seans ödemeleri randevu günü verildikten sonra size belirtilecek olan banka hesabına EFT/Havale ile yapılmaktadır.