Online & Birebir Seans Randevusu

En Hızlı Yoldan Hayatını Değiştir!

  • Size yardımcı olabileceğim bir probleme ilişkin seans almak isterseniz en aşağıda yer alan online seans kayıt sistemi ile ilk seansınızın için randevu oluşturabilirsiniz.

Seans kaydınızı tamamladıktan sonra ilk seansınız hakkında bilgilendirilmek üzere asistanımız sizinle iletişime geçecektir. Online seansların nasıl gerçekleştiğini ve kaç seansa ihtiyacınız olacağını da size açıklayacaktır. İlk seans kaydınızı burada online seans kayıt sistemi ile tamamladıktan sonraki süreçte asistanlarımız size yol gösterecektir.

Hayatınızı değiştirmeye yönelik güçlü bir yöntem olan Mental Masking®, diğer yaklaşımlardan farklıdır. Haftalarca veya aylarca problemleriniz hakkında uzun uzun konuşmanız gerekmez. Çoğu zaman sadece bir seans neticesinde aklınızda yer alan, hayatınızı zindan eden o problem ortadan kaldırılarak kalıcı ve hızlı bir değişim gerçekleştirilir.

  • MM®’de kısa ve çözüm odaklı bir yaklaşım esastır.

Seanslarda analiz veya keşif yerine problem çözme ve geleceğinize odaklanacağımız anlamına gelir. Maskeleme yöntemi en etkili tekniklerle birlikte kullanılır. Beklentiniz benimle olan ilk seanstan faydalanmak olmalıdır. Bu nedenle iletişimimiz açık olmalıdır. Beklentilerinizi net bir şekilde sunmanız hem sizin için hem de benim için gerekliliktir. Bu seanslar tedavi niteliği taşımamaktadır.

Mental Masking® bir seans ücreti 800 TL’dir. Seanslar  online olarak Zoom uygulaması aracılığı ile gerçekleştirilir ve ortalama bir program 2-3 seans sürmektedir. Randevu kaydınızı oluşturduktan sonra karşınıza çıkan “Online Ödeme Sistemi” ile ilk seans ödemenizi kredi/banka kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. 

  • Online Randevu Sistemi üzerinden randevu oluşturamayan -yurtdışında yaşayan, sistem hatası alan veya sistemde belirtilenlerden farklı bir gün ya da saat belirlemek isteyen- danışanlarımız Whatsapp & Telefon üzerinden randevu oluşturabilirler.

Aklınızda bir soru mu var? Seanslar hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp & Telefon üzerinden doğrudan randevu oluşturmak ve detaylı bilgi almak için: +90 552 222 48 19

Terapi Şekli
MM® Uygulayıcı
Seans Şekli
Service Extras
Gün & Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Onay Sayfası
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Aşağıdaki butondan ödeme sayfasına geçebilirsiniz:
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Randevu numaranız: