fbpx

Mental Masking Hakkında

Zihinsel Maskeleme Bir İletişim Formatıdır!

Mental Masking®, kelime anlamı olarak, zihinsel maskeleme anlamına gelmektedir. Özellikle son 20 yılda geliştirilmiş çok etkili yöntemlerin Mental Masking® modeli içerisinde, en etkili oldukları alanlarda kullanılarak beynin başarı ve mutluluk için yeniden programlanmasını sağlar. İçerisinde, NLP Metodu gibi bir çok metodolojinin özünü barındırmaktadır. Mental Masking hiç bir şekilde hipnoz içermemektedir.

Beyin, hayal edebileceğimizden çok daha hızlı şekilleniyor. Mesela, bir sürücü geçirdiği bir kaza anında çok kısa bir zaman diliminde araba kullanmaktan, hayat boyu korkmayı öğrenebiliyor. Klasik yöntemler, bu kişiye günlerce sürecek konuşmalarla arabadan korkmamayı sağlamaya çalışıyor. Beynimizin, bu durumda sakin kalmayı öğrenmesi için, bu bilginin beyne hızlı şekilde verilmesi gerekiyor. Mental Masking® yöntemleri, istenilenin bilginin beyne hızlı olarak öğretilmesi üzerine odaklanmıştır.

Mental Masking ile biz neler yapıyoruz, “sigara bıraktırma”, “hipnoz eğitimi”, “süper hızlı okuma eğitimi”,”kilo verme veya kilo alma” gibi bir çok temeli Mental Masking‘e yatan çözümleri www.mentalmasking.com da online ve birere bir eğitim olarak hazırlamış bulunmaktayız. Eğitimlerimizi ve mental masking hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Tüm hizmetlerimiz kişisel gelişim yolculuğunda kişilerin farkındalığını arttırmak, öz potansiyelini açığa çıkartmak, özetle kişilerin yaşam kalitesini arttırmak amaçlıdır. Hiçbir koçluk hizmeti, etkinlik, seminer ya da toplantılarımız bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Al

Sana yardımcı olabileceğim bir probleme ilişkin koçluk ve Mental Masking seansı almak istersen aşağıda yer alan formu doldurabilirsin. En geç 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.