Hipnoz & Mental Masking® Eğitimi

En Hızlı ve Etkili Bilinçaltı Değişim Metodunu Öğren!

HEMEN KAYDOL!
 • 2 Gün Süren Eğitimimizde “Hipnoz Nasıl Yapılır?” A dan Z’ye Öğreneceksiniz!

hipnoz eğitimi tek modülden oluşmaktadır. Bu tek modül ile Mental Masking® metodu temel alınarak hipnozu transsız veya translı olacak şekilde uygulayabileceksiniz. Hipnoz uygulamanın en kolay yolunu öğreneceksiniz! Metodu daha yakından görmek için sayfanın en altında yer alan video içeriklerini inceleyebilirsiniz. Bu eğitim yüzyüze ve grup eğitimidir, online eğitim değildir.

 

 • Hipnoz & Mental Masking® Eğitimini Aldıktan Sonra Neler Yapabilirsiniz?
  Bu eğitimden sonra hipnozun ne olduğunu ve onunla tam olarak neler yapılabildiğini öğrenmiş olacaksınız. Farklı indüksiyonlar kullanarak, başkalarını hipnoz edebileceksiniz. Hipnozu derinleştirip, telkinler ile hipnoz ettiğiniz kişinin bilinçaltında değişimler oluşturabileceksiniz. Hipnotik fenomenleri kullanarak hipnotik derinliği test edebileceksiniz. Karşıdaki kişinin gözlerini telkin ile birbirine yapıştırma, kol katalepsisi (kolun telkin yolu ile kaskatı kesilmesi) veya hipnotik anestezi, hipnotik fenomenlere birer örnektir. Posthipnotik telkin yerleştirmesini öğrenip uygulayabileceksiniz. “Alışverişe gittiğin zaman alışveriş arabana sadece sağlıklı gıdaları koyacaksın” bir posthipnotik telkindir. Ve ya “artık sigara gördüğün zaman ondan nefret ediyorsun” bir posthipnotik telkindir. Yani, hipnoz seansından sonra da belirtilen zamanlarda aktifleşen hipnotik telkinler.Posthipnotik telkin olmasaydı, yapılan bütün hipnotik değişimler sadece hipnoz seansı esnasında geçerli olurdu ve kişi seanstan sonra hiçbir değişiklik hissetmezdi.

 

 • Hipnozda, kısa ve çözüm odaklı bir yaklaşım esastır. 1 dakikadan kısa sürede kişiyi hipnoz edebilirsiniz.
  Bu eğitim ile yıllardır kullanılan hipnoz tekniklerini en modernleştirilmiş ve en basit haliyle birlikte öğrenecek ve telkinlerin ne kadar güçlü olduğunu keşfedeceksiniz. Tamamen doğaçlama yöntemleri öğrenerek farklı teknikler geliştirebileceksiniz. Mental Masking® metodu, klasik hipnozun aksine size sınırsız telkin kullanım özgürlüğü sağlayacak. En etkili ve kendi kullandığım favori tekniklerden oluşan bir koleksiyonu kullanarak diğer başarılı tekniklerin unsurlarıyla birlikte telkine dayalı uygulanması en rahat ve güvenilir sistemi sizlere sunacağız. Hipnozu en kolay yoldan keşfederek profesyonel bir hipnotist olmaya hazır olun!

 

 • Siz Hipnozu Uygulamayı Öğrenmeden Sizi Bırakmıyoruz.
  Eğitimimizi pratik uygulama esasına dayalı olacak şekilde tasarladık. Hipnozun çok karmaşık bir yöntem gibi algılandığını biliyoruz. Ancak kesinlikle endişe etmeyin, her an bolca pratik yapacaksınız ve biz bu pratikleriniz esnasında yanınızda olacağız. Sizi inceleyeceğiz, yönlendireceğiz ve onaylayacağız. Eğitim bittikten sonra da hipnoz çalışmalarınızı büyük bir özgüvenle sürdürebilmeniz için gerekli olan tüm desteği bulacaksınız! Eğitime katılım şartı yoktur, hipnozu öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Güncel Eğitim Takvimimiz:

 • 1
  İZMİR | Ramada Hotel – Konak KONTENJAN DOLDU

  25-26 Şubat 2023 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

 • 2
  ANKARA | Seven Deep Hotel KONTENJAN DOLDU

  25-26 Mart 2023 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

 • 3
  İSTANBUL | Ramada Hotel – Şişli

  1-2 Nisan 2023 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

 • 4
  İZMİR | Ramada Hotel – Konak

  6-7 Mayıs 2023 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

 • 5
  ANKARA | Seven Deep Hotel

  3-4 Haziran Ankara 2023 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

 • 6
  İSTANBUL | Ramada Hotel – Şişli

  28-29 Temmuz 2023 Cumartesi & Pazar 10:00-16:30 2 GÜN

Kayıt ve Ücret Bilgisi

 • “Hipnoz & Mental Masking®” Türkiye Eğitimleri ücreti 8000 TL (KDV Dahil)’dir.

TÜRKİYE EĞİTİMLERİNE KAYIT YAPABİLMEK İÇİN, eğitimin 1000 TL’lik kısmını kapora olarak ödemeniz gerekmektedir. Aşağıda yer alan kayıt formunu doldurduktan 24 saat içinde banka bilgilerini paylaştığımız hesaba 1000 TL kapora ödemenizi yapmanız halinde kaydınız tamamlanacaktır. Tercihe bağlı olarak Kapora ödemenizi BURAYA TIKLAYARAK Kredi/Banka Kartınızla taksitli veya nakit olarak da yapabilirsiniz.(Yurtdışı & Yurtiçi Kartla Ödeme Yöntemi)

* Ücretin kalan kısmını yine aynı banka hesabımıza tam ödeme olarak yapabilirsiniz. Ya da eğitim günü nakit olarak ödeyebilirsiniz.
** Kontenjanlarımız sınırlıdır.

BANKA BİLGİSİ
IBAN: TR33 0006 2001 2130 0006 6692 14
ALICI: KORZAY KOÇAK
BANKA: GARANTİ BANKASI

  İzmir (6-7 Mayıs 2023)Ankara (3-4 Haziran 2023)İstanbul (29-30 Temmuz 2023)

  Bu Eğitimde Kendi Metodumu Anlatıyorum!

  • Hipnoz Teorisi ve Pratiği
   Hipnozun ne olduğunu ve zihninizle nasıl bağlantılı olduğunu öğreneceksiniz. Bilinçli zihin, bilinçaltı zihin ve kritik faktörün ne olduğunu anlayacaksınız. Normal farkındalık ile hipnotik farkındalığın ne olduğunu öğreneceksiniz. Bilinçaltının ‘koruması’ olan kritik faktörü nasıl aşıp, danışanlarınızı derin bir hipnoz haline getirebileceğinizi öğreneceksiniz.

   

  • Hipnoz Nedir ve Ne Değildir – A’dan Z’ye Derinlik
   Hipnoz hakkında geçmişten günümüze gelen efsaneler çoktur. Danışanınızın hipnoz hakkında bir korkusu olabilir. Bu korku, hipnoz hakkında sağdan soldan duyduğu yanlış bilgilerden oluşmaktadır. “Ya hipnozdan çıkamazsam” diye korkan danışanınız, elbette hipnoza girmek istemeyecektir! Bu ve diğer korkuları nasıl yok edeceğinizi öğreneceksiniz.

   

  • Kişiyi Nasıl Hipnoz Ederiz? Farklı Teknikler ve Metotlar
   Danışanınızı hipnoz etmek için çok farklı metotlar – yani indüksiyonlar – öğreneceksiniz. Her indüksiyon danışanınızı hipnoza götüren farklı bir araç gibidir diyebiliriz. İnsan karakterlerine göre farklı indüksiyon kullanmayı öğreneceksiniz. Bazı insanlar yavaş gitmeyi sever, bisiklet tercih ederler. Bazıları ise uçak yolculuğunu sever. Bunun gibi insanları kategorize etmeyi öğrenip, onlara uygun hipnoza giriş yöntemi uygulayabileceksiniz.

   

  • Hipnozu Derinleştirmek ve Hipnotik Derinliği Ölçmek
   Hipnozun önemli aşamalarından bir tanesi de hipnozu derinleştirmek, yoğunlaştırmaktır. Kişinin hipnoz hali ne kadar derinleştirilirse, verdiğiniz hipnotik telkinler danışanınızda o kadar güçlü yer eder. Danışanlarınızı nasıl derin bir hipnoz haline ileteceğinizi ve bu hipnoz halini nasıl test edebileceğinizi öğreneceksiniz. Sadece gevşemiş ama hipnoz olmamış bir danışanınıza vereceğiniz telkinler hiçbir etki yapmayacaktır. Bu sebeple “ Hipnozun derinliği nasıl test edilir?” öğreneceksiniz.


   Hipnoz Demosu

   Bu videoda hipnotik halde olan bir kişinin deneyimleyebileceği halüsinasyon fenomeni test ediliyor. Halüsinasyon fenomeni ile alternatif duyusal gerçeklik oluşturuluyor. Video: Nisan 2021 tarihinde Ankara Eğitimi'nde kaydedilmiştir.

   Unutulmaz Bir Deneyim

   Olağanüstü bir deneyim yaşayacağınız bu eğitimde insan zihninin sınırlarını keşfediyoruz. Zihnimiz harika çalışıyor ve biz onu kontrol etmenin yolunu biliyoruz! Video: İstanbul Ramada Hotel'de gerçekleştirilen Hipnoz ve MM Eğitiminde kaydedilmiştir.
   HEMEN KAYDOL!

   Sigarayı Bıraktı

   Sigara! Dünyanın en tehlikeli virüsü! Artık ondan kurtulmanın zamanı geldi. Bu eğitimde size sigarayı bırakmanın ve bıraktırmanın yöntemini anlatacağım. Büyük çoğunluk bu eğitim sonunda sigaradan nefret ediyor! Sen de deneyebilirsin.

   Eğer Vaktin Yoksa...

   ya da çoook uzaklardaysan, eğitimlerimize katılamıyorsan dert etme. Senin için güzel bir haber: eğitimden kaydettiğimiz harika videolar ile de hipnozu öğrenebilirsin. Üstelik beklemek zorunda da değilsin, hemen şimdi izlemeye başlayabilirsin.
   ONLİNE EĞİTİM SETİNİ SATIN AL

   1. YASAL UYARI

   • Bu eğitim “insan sağlığına yönelik” bir amaç ve içeriğe sahip değildir; Sağlık alanı dışında olan kişisel gelişim ve davranış değiştirme eğitimlerine yönelik yaklaşımları öğretmeyi amaçlar. Bu sayfada detaylıca yer verilen sertifikalı trans teknikleri eğitimi, hekim veya psikolog olsa da olmasa da, kişilere klinik konularda tedavi yetkisi vermez, tedavi becerileri kazandırmaz.
   • Bu eğitim trans tekniklerini öğretmenin yanı sıra kişisel gelişime yönelik uygulama alanlarını kapsar. Bu eğitimde transın klinik veya tıbbi olmayan uygulamalarını icra edebilecek bilgi ve beceriyi edinmiş olursunuz. Bu eğitim size tedavi yapma yetkisi vermez. Hipnozun klinik/tıbbi alanlarındaki uygulamaları sadece hekim, psikolog ve psikiyatrist hekimlerin yetki alanındadır. Hipnoz sanatı ve kişisel gelişim uygulamalarına ilgi duyan ve asgari iletişim becerilerine sahip olan her meslek grubundaki katılımcılara (üniversite mezunu olmaları şartıyla) açık olan trans teknikleri eğitimleri tedavi alanındaki öğretileri içermez.
   • Ancak hipnoz indüksiyonlarını öğrenmek, kişiyi klinik veya tıbbi konularda hipnoterapi uygulayabilecek bir uzman haline getirmez. Bir klinik psikolog, hekim ya da psikiyatrist değilseniz, bu tür eğitimler size örneğin; “panik bozukluk” tedavisi yapabilecek bir yeterliliğe getirmediği gibi böyle bir yetki de vermez. Hatta “tedavi” kapsamına giren tıbbi hiçbir uygulamada sizi yetkin bir seviyeye getirmez. Zira klinik problemlerin doğasıyla ilgili alt yapıyı hipnoz veya trans eğitimlerinde değil, üniversitenin ilgili bölümlerinde aldığınız lisans ve yüksek lisans eğitim sayesinde öğrenirsiniz. (Örn: Tıp Eğitimi). Unutmayınız ki hekim veya psikolog değilseniz tanı koyma yetkiniz olmadığı gibi bu eğitimi almanız sizi ruh sağlığı ile ilgili veya tıbbi uygulamalar yapacak donanım ve yetkiyi kazandırmaz. Hipnozun tek kullanım alanı klinik uygulamalar değildir ancak ülkemizde hipnozun sağlık alanındaki kullanım yetkisi sadece hekimlere verilmiştir. Bir “kalem”, şiir yazmak için de kullanılabilirken, birinin gözüne batırırsanız kişiye zarar vermeniz de mümkündür. Yani kalem tehlikeli değildir ve kimsenin kullanımına yasaklanmamıştır. Herkes kalem kullanabilir ancak onu ne amaçla ve ne şekilde kullandığınız elbette önemlidir. Hipnoz ve benzeri uygulamalar da böyledir.
   • Kişisel gelişimciler bu öğretileri kendi alanlarında kullanabilirken hekim ve psikologlar kendi alanlarına paralel olarak daha geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Bu eğitimin içeriği hipnozla tıbbi uygulama yapmakla ilgili konuları içermez. Bu nedenle bu eğitim her meslek grubundan geniş bir katılımcı kitlesi için uygundur. Eğer sağlık bakanlığı onaylı olan ve insan sağlığına yönelik hipnoz (ve hipnoterapi) uygulamalarını öğrenmek istiyorsanız ve hekimseniz, Sağlık Bakanlı onaylı sertifikasyon yapan eğitimlere başvurmalısınız. Özet olarak; hipnoz veya trans tekniklerini öğrenmek -eğer klinik alt yapınız yok ise- size tedavi yapma yetkisi vermediği gibi böyle bir yeterlilik de kazandırmaz. Bu eğitim, klinik olmayan, “temel motivasyon” ve “kişisel gelişim” kapsamındaki konulardaki trans bilgi ve becerisi kazandırmayı hedefler. Eğer hekim veya psikolog iseniz bu eğitim sizi kendi alanınızdaki uygulamalarınızda bilinçaltı temelli tedavi yapacaksanız sizi sadece transa alma bilgi ve becerileriyle donatacaktır.

   2. KAYIT VE İPTAL ŞARTLARI

   • Kontenjanımız genellikle günler öncesinden dolar. Herhangi bir eğitim tarihinin ertelenme ihtimali çok düşük olsa da Korzay Koçak eğitimi herhangi bir sebeple ertelerse; size ayrılan yer (yeni tarih sizin için de uygunsa), ilan edilen bir sonraki eğitim tarihi için rezerve edilebilir. Eğitim tarihine 15 gün kala kayıtlar kesinleşir ve ön ödeme iadesi yapılamaz.
   • Korzay Koçak, herhangi bir sebeple gerek duyarsa eğitim tarihini ileri bir tarihe erteleme hakkını, eğitim salonu değişikliği hakkını saklı tutar. Ödemesini yaparak kaydını kesinleştirmiş olanlar bu şartları kabul etmiş sayılır.

   3. WEB SİTESİ AYDINLATMA METNİ

   • İNTERNET SİTESİ AYDINLATMA METNİKORZAY KOÇAK6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA AYDINLATMA METNİ a) Veri Sorumlusu KORZAY KOÇAK olarak (Bundan sonra “Şirket” olarak anılacaktır.) kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Bundan sonra “KVKK” olarak anılacaktır.) ve ilgili sair mevzuat kapsamında, veri sorumlusu sıfatı ile işlediğimizi tarafınıza bildiriyoruz.b) İşlenen Kişisel VerilerKVKK ve ilgili sair mevzuata uygun olarak işbu Aydınlatma Metni’nde belirtilen amaçlar ve hukuki sebepler kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerinizden oluşan kişisel verileriniz (Adı-Soyadı, Telefon numarası ve e-posta adresi) işlenecektir.c) Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceğiKişisel verileriniz,
    • Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden sizleri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması,
    • Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin sizlere önerilmesi; ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlaması için pazar araştırması faaliyetlerinin planlanması ve/veya icrası,
    • Sektör gelişmeleri hakkında ürün ve hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin bilgilendirilmesi ve bu süreçlerin yönetimi

    amaçlarıyla KVKK’nın 5 (2) maddesinde belirtilen “a) Kanunlarda açıkça öngörülmesi”, “c) Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması”, “ç) Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması”, “e) Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması” hukuki sebepleri dahilinde işlenecektir.

    d) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği

    Şirketimiz tarafından işlenen kişisel verileriniz herhangi bir kuruma, gerçek kişilere veya özel hukuk tüzel kişilerine aktarılmamaktadır. Kişisel verileriniz, KVKK’nın 8 (2) (a) maddesi uyarınca ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın, ilgili mevzuat uyarınca yasal yükümlülüklerin yerine getirebilmesi amacıyla, gerekmesi veya talep gelmesi halinde, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılabilecektir.

    e) Yurtdışına Aktarım

    KVKK’nın 5 (2) maddesinde belirtilen hukuki sebeplere dayanarak işlenen kişisel verileriniz, Şirket’in ürün ve hizmetlerine dair satış, pazarlama faaliyetlerinin veri tabanları yurt dışında olan çevrimiçi yazılım sistemleri aracılığıyla gerçekleştirilmesi nedeniyle, KVKK’nın 9 (2) maddesindeki yurt dışına aktarım şartları doğrultusunda, ilgili kişinin açık rızası temin edilmeksizin,

    • Kişisel Verileri Koruma Kurulu (Bundan sonra “Kurul” olarak anılacaktır.) tarafından yeterli korumaya sahip olduğu ilan edilen yabancı ülkelere (“Yeterli Korumaya Sahip Yabancı Ülke”)
    • Türkiye’deki ve ilgili yabancı ülkedeki veri sorumlularının yeterli bir korumayı yazılı olarak taahhüt ettiği ve ilgili aktarım açısından Kurul’un izninin bulunduğu yabancı ülke ve/veya ülkeler (“Yeterli Korumayı Taahhüt Eden Veri Sorumlusunun Bulunduğu Yabancı Ülke”) ile sınırlı olmak kaydıyla aktarılabilecektir.

    Yukarıda açıklanan amaçlar kapsamında işlenen kişisel verilerinizin yurt dışına aktarımı, KVKK ve ilgili sair mevzuat başta olmak üzere, Kurul tarafından alınan kararlar ve ilgili düzenlemelere uygun olarak, Şirketimiz tarafından gerekli özen gösterilerek ve gerekli tüm güvenlik önlemler alınarak gerçekleştirilecektir.

    f) Kişisel Veri Toplamanın Yönetimi ve Hukuki Sebebi

    Kişisel verileriniz, bu metnin (c) fıkrasında belirtilen amaçların yerine getirilebilmesi için KVKK’nın 5 (2) maddesinde belirtilen hukuki sebeplere dayanarak, otomatik veya otomatik olmayan yöntemlerle elektronik ortamda İnternet sitesi üzerinden iletişim formu doldurulması, e-posta iletisi gönderilmesi ve internet sitesinin ziyaret edilmesi yöntemleriyle elde edilmektedir:

    g) KVKK’nın 11.Maddesi Kapsamındaki Haklarınız

    KVKK’nın 11. maddesi kapsamında, veri sahibi olarak haklarınız bulunmakta olup bu haklarınız ile ilgili taleplerinizi tercihen web sitemizde yer alan İlgili Kişi Başvuru Formu’nda belirtilen bütün bilgileri doldurmak suretiyle KVKK’nın 11. maddesi ile 13. maddesinin 1. fıkrası ve Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ gereğince,

    • “Doğuş Mah. Şairatifi Sk. No:20 Karatay/Konya″ adresindeki Şirketimize bizzat gelerek,
    • kimliğinizi tespit edebilmek ve yanlış kişilere bilgi vermemek adına yazılı olarak noter aracılığı ile veya iadeli taahhütlü mektup ile,
    • (varsa) tarafınızca daha önce Şirketimize bildirilen ve sistemlerimizde kayıtlı bulunan elektronik posta adresini kullanmak suretiyle adresine elektronik posta göndererek

    veya gelecekte Kurul’un belirleyeceği diğer yöntemlerle iletebilirsiniz.

    h) Kişisel Verilerin Saklanma Süresi

    Şirket, kişisel verilerin işleme amacının ortan kalkması, Kanunlar ve ilgili sair mevzuat kapsamında belirlenen zorunlu saklama sürelerinin dolmasıyla bilirlikte kişisel verileri siler, yok eder, imha eder veya anonim hale getirir.

    i) Değişiklik ve Güncellemeler

    İş bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili sair mevzuat kapsamında hazırlanmıştır. İlgili yasal mevzuat ve/veya Şirket’İn kişisel veri işleme amaç ve politikalarında meydana gelecek değişiklikler doğrultusunda bahse konu aydınlatma metninde gerekli değişiklikler yapılabilir.

   Bize Ulaşabilirsiniz

   Bu eğitim ve diğer konular hakkında daha detaylı bilgi almak için her an bize ulaşabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki kaydınızı telefon üzerinden asistanlarımız yardımıyla da tamamlayabilirsiniz: 444 4 792

   HEMEN KAYDOL!