korzaykocak.com’da Veri Güvenliği ve Gizliliği

Kullanıcıların kolayca tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına neredeyse bütün web siteleri tarafından gönderildiği gibi “cookie” adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır. Ayrıca Alıcının IP adresi web sitesinin sunucularındaki sorunların giderilmesi ve internet sitesinin yönetimi için kullanılacaktır. IP adresi, Alıcıyı ve alışveriş sepetini tanımak ve açık demografik bilgilerin toplanması için kullanılacaktır.

Veri Güvenliği

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut Türk Kanunları ve uluslararası mevzuat çerçevesinde kullanılmaktadır.

KORZAY KOÇAK, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır. Ssl sertifikası ile güvenli alışveriş olanağı sağlar.

Veri Paylaşımı

KORZAY KOÇAK, yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı profilini ve bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler KORZAY KOÇAK ve iş ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.