fbpx

Giriş

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Bölüm 4

Bölüm 5

Bonuslar

Merhaba, Hızlı Hipnoz Eğitimine hoş geldiniz.
Yaklaşık 9 senedir profesyonel olarak hipnoz ve telkin üzerine uygulamalar yapıyorum. Bu uygulamalarımda elde ettiğim bilgilerimi ve analizlerimi düzenlediğim eğitimlerde ve 2011 yılından beri Youtube başta olmak üzere çeşitli online platformlarda şeffaf bir şekilde paylaşmaya çalışıyorum. Uzun yılların birikimi neticesinde Hızlı Hipnozun nasıl çalıştığını, kolay ve etkili bir şekilde nasıl uygulanabileceğini açıklamak için düzenli bir set oluşturma gereği hissettik. Hipnoz, telkin, bilinçaltı veya benzeri terimler hakkında hiçbir bilginiz yoksa dahi endişelenmeyin. Bu set, size sıfırdan başlayarak hipnoz hakkında bilmeniz gereken her şey detaylandırılarak profesyonel bir hipnotist olmanız için hazırlanmıştır. Hipnozu keşfettiğinizde hem kendinizde hem de çevrenizdeki bireylerin bilinçaltında kalıcı değişimler yapabileceksiniz yani zihninizin merkezine çok güçlü bir değişim aracı koymuş olacaksınız. İnsanları daha rahat ikna edebildiğinizi ve yönlendirebildiğinizi bir başka değişle manipüle edebildiğinizi fark edeceksiniz. Diliniz daha akışkan bir hale gelecek ve kelimeleri en etkili şekilde seçerek kullanmayı otomatik olarak bir alışkanlık haline getireceksiniz.

Hipnoz ile elde edeceğiniz sıra dışı olaylar yani terimsel bir dille ifade etmek gerekirse hipnotik fenomenler sizi, deyim yerindeyse şok edecek. Bu programda ilerledikçe ömür boyu kullanabileceğiniz bir beceri kazanacaksınız. Bu eğitim, hipnoz ve hipnoterapi alanında uzun süreçli bir deneyimle geliştirilmiş benzersiz yöntemlere dayalıdır.

Yol haritamız genel olarak şu şekilde olacak: İlk aşamalarda sizlere bilinçaltı, hipnoz, trans, telkin ve diğer terimsel ifadelerden bahsedeceğiz. Bu ilk aşama biraz daha teorik ilerlediği için sizi sıkabilir ancak sizden ricam sabırlı olarak bu aşamayı etkili bir şekilde tamamlamanızdır. Çünkü hipnoz her ne kadar uygulamalı bir alan olsa da teorik bilgileri öğrenmeniz neyi neden uyguladığımızı daha iyi kavramanızı sağlayacak ve ilerleyen süreçte doğaçlama bir şekilde hipnoz gerçekleştirme yeteneğiniz oluşacaktır. İkinci aşamada ise uygulamalardan ve tekniklerden aşama aşama ilerleyerek bahsedeceğiz. Bunu yaparken daha önceden kaydettiğimiz ve eğitim esnasındaki hipnoz uygulamalarını örnekleyerek açıklayacağız. Bu eğitim uygulamalı bir öğrenim deneyimi vermek üzere tasarlanmıştır.

Eğitim sırasında gösterilen tekniklerle ilgili zorluk yaşarsanız lütfen bana ilgili kısım hakkında mail atmayı unutmayın. Maillerinize 24 saatten kısa bir sürede cevap vermeye çalışıyorum. Amacım, sizlere, hataların öğrenmek için olduğunu ve eğitimli bir profesyonelin size yardım etmek için yanı başınızda var olduğunu bilmenin rahatlığını hissederek eğitimi tamamlamanızı sağlamaktır.

Şimdi lütfen rahatlayın, geriye yaslanın ve
eğitimin tadını çıkarın!