fbpx

Hipnoz ve MM® Eğitim Seti – Online Kurs

  • Zorluk Seviyesi: Orta Seviye
  • Süre 6h 12m 09s
  • Toplam Kayıtlı Öğrenci 177

Açıklama

Eğitim satın almak ve hemen izlemeye başlamak için bu sayfanın en altında veya sağında yer alan SEPETE EKLE butonuna tıklayarak kayıt işlemini ve ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ödeme işleminin ardından bu sayfada aktifleşecek olan EĞİTİME BAŞLA butonu ile hızlı hipnozu hemen keşfedebilirsiniz.

Bu hipnoz kursu, 60 saniyeden kısa bir sürede insanları hipnotize etmek için kullanılabilecek 25’in üzerinde hızlı hipnoz indüksiyonun yanı sıra bilinç, bilinçaltı, kritik faktörün çalışma sistemi ve bypass edilme yöntemleri, hipnozun derinleştirilmesini, translı ve transsız hipnoz indüksiyonlarını, ön konuşma formatlarını, telkinleri ve telkinlerin formüle edilmesini, amnezileri, isim unutturma, sayı unutturma, kataleptik kas kasılması, anestezi ve analjezi, pozitif ve negatif halisünasyonlar gibi hipnotik fenomenleri, sigarayı bırakmaya, kilo vermeye ve hipnoza dair bilinmesi gereken her şeyi öğretecektir. Bu kurs için hipnoz hakkında hiçbir bilginizin olup olmaması önemli değildir. Başlangıç seviyesinden profesyonel bir hipnotist olmanız için izlemeniz gereken yolu size parça parça ve detaylı olarak açıklamaktadır.

Translı ve transsız hızlı hipnoz indüksiyonlarının nasıl yapıldığını ve arkalarındaki ilkeleri, kendi hipnoz indüksiyonlarınızı yaratmanızı sağlayan formülleri öğreneceksiniz. Zihin “hacklemek” ve bilinçaltındaki problemlere ilişkin danışanlarınıza veya yakın çevrenizdeki insanlara yardımcı olabilmek adına profesyonel bir hipnotist olacaksınız!

Dikkatimizin, kafa karışıklığı yaratmanın, hayal gücünün ve şok halinin hızlı hipnoz indüksiyonlarda oynadığı rolü hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca hipnoz indüksiyonları yaparken güvenin önemi ve hipnozu daha etkili hale getirmek için oynadığı rol hakkında bilgi edineceksiniz. Hipnoza yatkınlığı arttırmak için gerekeni kolay bir şekilde sağlayacaksınız. Böylece karşınızdaki kişi kim olursa olsun ve sokakta, evde, klinikte, arkadaş ortamında yani kısacası nerede olursanız olun etkili ve kolay bir hipnoz uygulaması gerçekleştirebileceksiniz.

Bu kursu hiç zorlanmadan tamamlayabilirsiniz, ancak bunları uygularken farklı indüksiyon tekniklerine çalışmak ve daha derin bir kavrama için tekrar ziyaret etmek isteyebilirsiniz.  Ömür boyu bu videolara kolayca erişebilir ve sınırsız sayıda izleyebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde insanları hipnotize etmenin basit ve etkili yollarını öğrenmek istiyorsanız bu dersi mutlaka almalısınız.

Bu kursun konuları

15 Dersler6h 12m 09s

Giriş

Worksheet ve Koçluk

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Bölüm 4

Bölüm 5

Bonuslar

2.500,00 

Randevu Al

Sana yardımcı olabileceğim bir probleme ilişkin koçluk ve Mental Masking seansı almak istersen aşağıda yer alan formu doldurabilirsin. En geç 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.